باویدئو پروژکتور Panasonic PT-DX820 از تصاویری با بالاترین میزان روشنایی و درخشندگی بهره مند شوید! کیفیت تصاویر به نمایش در آمده با این دیتا ویدئو پروژکتور همانند صفحه نمایش دیجیتال ساینیج است. در ادامه با هم به نقد و بررسی اجمالی از این محصول در سایت های ایده برتر پارسیان و ایده آل گستر نگاه می اندازیم.

ایده آل گستر:

ویدئو پروژکتور PT-DX820 یکی از ویدئو پروژکتورهای قدرتمند در برند پاناسونیک محسوب می شود. تکنولوژی ساخت این دستگاه ویدئو پروژکتور DLP می باشد که در مقایسه با تکنولوژی تصویر LCD از کیفیت بیشتری برخوردار است. با توجه به سطح روشنایی ویدئو پروژکتور PT-DX820 که برابر با 8200 انسی لومنز می باشد، باید گفت که این ویدئو پروژکتور برای فضاهای روشن و پرنور مناسب است. به طور کلی نوع کاربری این ویدئوپروژکتور، سالن کنفرانس، سالن همایش و فضاهای باز می باشد. همانطور که اطلاع دارید برای بزرگتر کردن ابعاد تصویر می بایست، فاصله ویدئو پروژکتور را از صفحه نمایش افزایش داد. از آنجا که PT-DX820 دارای روشنایی8200 انسی لومنز می باشد، شما می توانید بدون اینکه از کیفیت شما کاسته شود، تصویری با ابعاد بزرگتر را به نمایش بگذارید. چنین ویدئو پروژکتوری می تواند تصویری تا قطر15 متر را به راحتی ایجاد کند. البته اگر در فاصله ای مناسب نصب شود.

یکی دیگر از قابلیت هایی که ویدئو پروژکتور های پاناسونیک دارند، مجهز بودن به سیستم Daylight View Technology می باشد که اجازه می دهد در فضاهای پر نور، کنتراست تصویر کاهش چندانی نیابد. عمر لامپ این دستگاه در حالت اقتصادی 6000 ساعت می باشد.

ایده برتر پارسیان:

  • یک ویدئو پروژکتور DLP کارآمد!

دیتا پروژکتور Panasonic PT-DX820 در دسته ویدئو پروژکتورهای DLP جای دارد و دارای رزولوشن 1024*768 پیکسل است. در این دیتا ویدئو پروژکتور از فناوری RGB Booster بهره برده شده که باعث بهبود کیفیت رنگ ها و طبیعی تر شدن آنها می شود. با توجه به این مشخصات می توان از کیفیت مناسب تصاویر به نمایش درآمده با ویدئو پروژکتور پاناسونیک مدل Panasonic PT-DX820 مطمئن بود.

مورد دیگری که در این زمینه باید به آن اشاره کنیم این است که نسبت کنتراست ویدئو پروژکتور برابر با 2400:1 می باشد. می توان گفت که عملکرد این ویدئو پروجکشن در نمایش سایه روشن ها و جزئیات موجود در نواحی تاریک تصاویر با توجه به نسبت کنتراست آن، معمولی است.

  • ستفاده از دو لامپ جهت نمایش تصاویر

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-DX820 از دو لامپ 310 واتی برای نمایش تصاویر بهره می برد که تأثیر زیادی بر روی روشنایی مطلوب تصاویر آن داشته است. این لامپ ها تا 4000 ساعت در حالت استفاده عادی از دستگاه و 6000 ساعت در حالت استفاده از آن در حالت اکو (اقتصادی) دوام خواهند داشت و از این جهت تا مدتی نسبتاً طولانی نیازی به صرف هزینه بابت تعویض آنها پیدا نخواهید کرد.

نکته اخر این است که برای خرید یک دیتا ویدئو پروژکتور کارامد و با کیفیت ابتدا باید کاربری محصول و بودجه خود را تعیین کنید و در ادامه بهترین گزینه های موجود در آن رده را با بررسی و مشاوره متخصصان خریداری نمایید. شرکت ایده برتر با کارشناسان با تجربه و کاردان در این زمینه آماده راهنمایی شما هستند.

خرید دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-SX300A

تحلیل و بررسی دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TW370

آیا دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-TW370 از پروژکتور

دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-SX320A

بررسی دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-SW280A

خرید دیتا ویدئو پروژکتور پاناسونیک Panasonic PT-VW545N

اشنایی با دستگاه ضبط و پخش صدا لندر Lander LD-29

ویدئو ,پروژکتور ,نمایش ,dx820 ,pt ,تصاویر ,ویدئو پروژکتور ,pt dx820 ,می باشد ,دیتا ویدئو ,panasonic pt ,دیتا ویدئو پروژکتور ,ویدئو پروژکتور پاناسونیک ,پروژکتور پاناسونیک panasonic

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
پروفیل های شیاردار مهندسی تاینی دیبا وبلاگ piruzy وب خودیا موتورسواران شهر تازیان غلامرضا محمدی سورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. یوزرنیم پسوردهای نود 32 رتبه بندی آلکسا و نتایج گوگل